Seo Backlinky

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.


WordPress Hero

Zpětné odkazy definují návštěvnost webu. Kde je koupíte pohodlně?

Stavět byznys na stránkách, na které nikdo nezavítá, jak je rok dlouhý, je stejně marné jak závodit ve formuli bez motoru. Jak ale zajistit, aby web spolehlivě dohledala cílová skupina zákazníků? Ve výsledcích vyhledávání se daří jen kvalitně optimalizovaným projektům. Čemu se v rámci optimalizace nevyhnete, jsou zpětné odkazy (tzv. backlinky). Proč na nich vyhledávače tolik lpí, kde je sežnete a kolik vás budou stát? Přečtěte si tento článek a dozvíte se vše potřebné.

Zpětné odkazy jako klíčový parametr

Výsledky vyhledávání neboli SERP (zkratka angl. sousloví search engine results page) jsou stránky, které vyhledávače zobrazují jako odpověď po zadání určitého dotazu. Sestavit relevantní seznam webů, respektive je správně seřadit, není snadné – a právě zpětné odkazy vyhledávačům významně pomáhají při rozhodování.

Zpětné odkazy samozřejmě nejsou zdaleka jediným faktorem, který má vliv na sestavování výsledků vyhledávání – zásadní roli hraje tzv. on-page optimalizace, ale zároveň je bez nich prakticky nemožné web prosadit na konkurenční klíčová slova.

Tvorba odkazového profilu musí probíhat kontinuálně

Na rozdíl od PPC reklamy, která přináší okamžité výsledky, je optimalizace webu a potažmo proces linkbuildingu (tvorby zpětných odkazů) časově mnohem náročnější. Navíc nelze přesně predikovat míru úspěšnosti – ta obvykle závisí na šikovnosti linkbuilera, respektive na jeho zkušenostech a schopnosti posoudit kvalitu a přínos jednotlivých odkazů.

Výhoda linkbuildingu je ovšem také jednoznačná. Zpětné odkazy přináší užitek dlouhodobě. Zatímco PPC po vyčerpávání kreditu přestává fungovat, správně optimalizovaný a řádně „zalinkovaný“ web setrvává ve výsledcích vyhledávání na velmi dlouhou dobu.

Podstatné je, aby člověk, který má linkbuilding daného webu na starosti, pochopil a přijal za své základní principy. Mezi hlavní požadavky na odkazový profil patří relevance a průběžná tvorba odkazů. Jinými slovy – backlinky by měly na web směřovat především z tematicky příbuzných webů a přibývat postupně (např. desítky odkazů měsíčně), nikoliv nárazově ve větším množství (takovou aktivitu by mohl Google vyhodnotit jako spamování a stránky penalizovat).

Kvalitní zpětné odkazy seženete na PR Yardu

Možností, jak získat zpětné odkazy, jsou desítky. Pro kreativního linkbuildera s dobrými konexemi je tvorba odkazového profilu mnohem jednodušší a levnější než pro webmastery, kteří se linkbuildingem primárně nezabývají. Nabízí se však poměrně jednoduchý způsob – nákup PR článků přes platformu pro obsahový marketing PR Yard.

PR Yard funguje jako zprostředkovatel mezi inzerenty a publishery. Nabízí možnost bezproblémového a bezpečného nákupu PR článků se zpětnými odkazy z tematických blogů, magazínů i celostátních médií.

Na PR Yardu najdete katalog webů a můžete oslovit vydavatele, kteří o danou formu spolupráce skutečně mají zájem. A protože předem znáte cenové podmínky, vyhnete se tím nepříjemnému vyjednávání.

Dalším důvodem, proč řešit zpětné odkazy přes PR Yard, je komplexní servis. O sepsání článků se může postarat redakce a celým procesem objednávky vás v případě potřeby provede zákaznická podpora. Vždy budete mít přehled o tom, co nakupujete a na konci vás čeká jediná faktura.

5/5 - (1 vote)

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..