fbpx

Prohlášení

Jak vyděláváme?

Aby byly naše stránky plně funkční a mohli jsme vám i nadále poskytovat relevantní a kvalitní obsah zdarma s minimem zobrazované reklamy, získáváme část peněz z partnerských (affiliate) programů. To znamená, že když kliknete na odkaz na našem webu a produkt si poté zakoupíte, získáme provizi. Partnerské programy a vztahy zahrnují např. stránky Websupport, WEDOS, WY a další.

Jsme přesvědčeni o tom, že toto je pro růst a úspěch naší webové stránky jediná cesta. Chceme našim čtenářům dlouhodobě poskytovat kvalitní informace, recenze, doporučení, výukové materiály a další služby. Snažíme se konstantně držet vysokou úroveň kvality obsahu a jeho důvěryhodnost, což je pro nás zásadní. A tak si vyděláváme.

Pokud máte ohledně partnerství jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám vysvětlíme jakékoliv další potřebné detaily.

Exkluzivní slevy 🏷️ na hosting pro naše čtenáře 🧑‍💻

🏆 Soutěžní kvíz 🏆

4348

Chcete vyhrát neomezený webhosting nebo službu, se kterou si snadno postavíte vlastní web? Zodpovězte pár otázek a máte to doma. A když odpovíte špatně, tak dostanete 60% SLEVU. Prostě to nic nestojí a můžete jen získat. Dost hodnotné ceny.

Zavřít
00
Months
00
Days
00
Hours
00
Minutes
00
Seconds

měsíců

dnů

hodin

minut

sekund