Blueservers.com recenze

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.


WordPress Hero

Hledáte kvalitní hosting v zahraničí? Vsaďte na BlueServers.com

Víte, co je BlueServers.com?

BlueServers.com je mladý poskytovatel kvalitního hostingu s unikátními řešeními. Tato společnost si zakládá na vysokou kvalitu poskytovaných služeb. Tito specialisté rozbourají stereotyp, drží se s nejmodernějšími technologiemi a umí je přenést do praxe. Společnost nabízí globální hosting v 5 zemích světa. Jedná se o Estonsko, Nizozemsko, Hong Kong, Kypr, Polsko a Velkou Británii.

Jaký je rozdíl mezi virtuálním a dedikovaným serverem?

Virtuální server je jen část serveru, kterou si můžete pronajmout. Je to levné řešení, ale nehodí se pro weby příliš náročné na výkon. Zatímco dedikovaný server je fyzický server, kde si platíte za jeho pronájem. Obrovskou výhodou je možnost využití vysokého výkonu, což ocení majitelé velmi navštěvovaných webů nebo přetěžovaných aplikací. U dedikovaných serverů je zajištěna i servisní podpora hardware. 

Proč mít data webu uložená na serverech přímo v zahraničí mimo ČR?

Umístění serveru je pro fungování možná více důležité, než si můžete myslet. Obrovským rozdílem je rychlost přenosu dat. Čím blíže je web umístěn v síti k Vaší cílové skupině, tím rychleji se návštěvníkům webu zobrazí Vaše stránky. Načtení nesmí trvat déle než 3 sekundy. V opačném případě často návštěvníci odcházejí.

Pokud máte své zákazníky, kdekoliv na světě, je dobré vědět o jejich umístění. Geolokace je klíčová pro umístění serveru. Pokud máte například většinu zákazníků v USA, měl by být váš preferovaný server v USA. Přitom může ale být Vaše firma klidně z České republiky.

Potřebujete webhosting v Estonsku?

Je Vaše cílová skupina a zákazníci v Estonsku? Výhodou BlueServes.com je možnost využití serverů v této zemi. Benefitem je nepřetržitý provoz, jednoduchost a snadná přizpůsobitelnost.

Proč zvolit na estonský hosting BlueServers.com?

Pestré možnosti výběru lokality

Nespornou výhodou BlueServers.com jsou lokality, kde můžete mít využívat hosting. Lokalitami, které společnost nabízí k hostování, jsou Nizozemsko, Estonsko, Hong Kong, Velká Británie, Polsko a Kypr. Toto rozmístění serverů umožňuje dokonalé pokrytí pro většinu trhů.

Blueservers.com lokality
Společnost Blueservers.com má v nabídce 6 lokalit pro servery.

Kvalitní výkon úměrný dobré ceně

Podle vybraného serveru a cenového paušálu se liší jednotlivé parametry hostingu. V Estonsku využívá společnost BlueServers.com procesory CPU Intel Xeon. U všech variant najdete RAM 32 GB, HDD 500 GB/2 TB, Port 1 Gbps a IPv4 1, IPv6 16. Varianty se nejvíce liší v hodnotách jádra. Nejlepší varianta za 99 dolarů měsíčně má parametry 16 cores, 2.4 Ghz – 3.2 Ghz. 

Blueservers.com ceník
V nabídce mají pestrou paletu serverů.

Závěr

BlueServers.com se jeví jako skvělá varianta, pokud hledáte virtuální server nebo hosting v jedné z uvedených zemí. Jako výhodu vidíme také v možnosti serveru v Polsku, které je pro české eshopy a weby velmi zajímavou lokalitou. Využít můžete nejen dobré umístění, ale také kvalitní parametry serverů. Výhodou je také dobrá cenová dostupnost, nepřetržitý provoz a jednoduchost. Nic složitého nečekejte.

5/5 - (1 vote)

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..