BlueVPS.com: VPS a VDS hosting

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.


WordPress Hero

BlueVPS: globální VPS a VDS hosting

Hledáte ideální hosting, který má servery také v Polsku? Rád vám tímto článkem výběr zjednoduším a představím vám hosting BlueVPS.

Co je to BlueVPS.com?

BlueVPS.com je celosvětový poskytovatel virtuálních a dedikovaných serverů. Své služby poskytují ve více než 13 lokalitách, proto jsou jejich služby vhodné i pro použití jako decentralizované zálohování, CDN, geo-webclustery apod.

Virtuální server

VPS je pronajatá část serveru, která slouží pouze vám. Je vhodná pro aplikace a weby nenáročné na výkon. Jedná se o levnější alternativu k dedikovaným serverům.

Dedikovaný server

Dedikovaný server je vyhrazený server v serverovně. Poskytovateli platíte měsíční pronájem serveru. V případě, že by se něco stalo s hardwarem, tak veškeré servisní náklady platí hosting. Dedikovaný server má velmi vysoký výkon, proto je vhodný pro náročné aplikace a velmi navštěvované weby.

Proč BlueVPS.com?

Množství lokalit

Čím blíž se přiblížíte k uživatelům, tím větší požitek budou mít z vašeho webu. Hostovat v blízkosti vaší cílové skupiny může razantně zrychlit webové stránky. BlueVPS.com nabízí více než 13 lokalit, ve kterých můžete hostovat váš projekt.

Podpora

Nedostupná podpora v případě problémů může být problém. BlueVPS.com nabízí 24/7 podporu, které můžete napsat například přes livechat. Odpovídají během několika sekund a jsou připraveni řešit vaše problémy.

Přívětivý poměr cena/výkon

Při výběru poskytovatele VPS dbejte na to, aby měl přívětivý poměr cena/výkon. BlueVPS.com nabízí své služby již od 2,69 dolarů.

Nabídka BlueVPS.com

Virtuální servery:

BlueVPS.com má dost VPS balíčku. VPS server si lze u BlueVPS.com pořídit již za 2,69 dolarů. Velmi oblíbený je balíček s 2vCPU, 1GB RAM, 20GB HDD (RAID 10) a 1gbps sítí za 6,99 dolarů (https://bluevps.com/1gb-vps/). Tento balíček může být vhodný například pro hostování malého webu nebo VPN serveru.

Virtuální servery (VPS)
Ukázka nabídky virtuálních serverů od BlueVPS.com

Dedikované servery:

BlueVPS.com mimo VPS servery nabízí dedikované servery. Oblíbená lokalita je Polsko (https://bluevps.com/dedicated-server-poland/), ve kterém si můžete vybrat ze tří typů dedikovaných serverů. Dedikovaný server u BlueVPS.com si lze pořídit již za 49USD. Pokud si nevyberete z dosavadní nabídky dedikovaných serverů, lze napsat na obchodní oddělení BlueVPS.com, kde vám jistě vypočítají cenovou nabídku na server dle vašich představ.

Dedikované servery (VDS)
Nabídka dedikovaných serverů od BlueVPS.com

Závěr

Myslím si, že BlueVPS.com je dobrý hosting? Ano, líbí se mi především bohatý výběr lokalit a 24/7 podpora. Když jsem se na něco chtěl někdy zeptat, vždy mi podpora rychle a pohotově odpověděla.

Rate this post

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..