Virtuální servery

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.


WordPress Hero

Vyzkoušejte spolehlivé servery od společnosti Host-World.com

Nevíte na jaký světový hosting se podívat, aby vám nabídl vlastní technologické zázemí ve více zemích světa? Pokud ano, tak se jistě podívejte na hosting Host-World.com. Hosting nabízí virtuální a dedikované servery v 17 zemích světa.

Které služby Host-World.com nabízí?

Virtuální servery

Virtuální server se dá popsat jako sdílená část počítače, která za určitý poplatek slouží vám. Jedná se o výkonnější alternativu pro provozování aplikace než je klasický webhosting, zároveň umožňuje větší volnost.

Dedikovaný servery

Dedikovaný server se dá popsat jako pronajatý počítač, který se nachází v datacentru a je přizpůsoben k provozu náročných webových a jiných aplikací. Jedná se o výkonnější alternativu virtuálního serveru. Narozdíl od virtuálního serveru, který lze vylepšit jedním klikem v administraci, se dedikovaný server bez lidského zásahu v serverovně neobejde, proto některé zásahy mohou být náročnější.

Na co si dát při výběru hostingu pozor?

Rychlá podpora

Pomalá podpora může občas při řešení závažných problémů zkomplikovat život a způsobit ztrátu. Host-World.com to chápe, proto poskytují podporu, která je na připravena reagovat na vaše podněty do 10 sekund.

Výkon za přijatelnou cenu

Host-World.com nabízí základní VPS s 2 CPU jádry, 2GB RAM a 30GB HDD s cenou 6€ měsíčně. Samozřejmostí pro všechny VPS je 1Gbps síť. Parametry VPS lze snadno zdvojnásobit, to znamená, že server můžete rozšířit například na 2 CPU jádra, 4GB RAM a 50GB HDD za 12€ měsíčně.

Virtualizace

Častým trendem levných hostingů jsou LXC kontejnery, které nepodporují čím dál tím implementovanější aplikace jako Docker nebo Kubernetes, když využijete VPS s virtualizací KVM už nyní, tak budete připraveni a vyhnete se problémům jako je migrace dat z VPS na VPS. Host-World.com nabízí všechny své virtuální servery, které využívají virtualizace KVM.

Lokalita

Pomalost webu, nebo legislativní problémy mohou vzniknout výběrem nesprávné lokality. U Host-Worldu nabízí 17 lokalit. Mezi lokality, kde si můžete zakoupit VPS patří například Hong Kong, kde má Host-World bohatý výběr i z dedikovaných serverů.

Nabídka Host-World.com.

Host-World.com nabízí v Hong Kongu dedikované a virtuální servery.

Dedikované servery

Nabídka dedikovaných serverů v lokalitě Hong Kong.

Zajímavostí z nabídky dedikovaných serverů je varianta obsahující procesor AMD EPYC 7301. Tento procesor patří mezi ty nejvýkonnější serverové procesory od AMD. Samozřejmostí ke všem dedikovaných serverům je IPv4 a IPv6 adresa.

Virtuální servery

Host-world.com VPS cenník pro lokalitu Hong Kong
Nabídka virtuálních serverů v lokalitě Hong Kong.

Host-World.com nabízí kvalitní virtuální servery na bázi virtualizace KVM, která podporuje aplikace jako třeba Docker, samozřejmostí je možnost upgradu.

Je Host-World.com hosting, který stojí za úvahu?

Myslím si, že ano. Líbí se mi bohaté množství lokalit, které bych jistě využil na zálohovací servery, budování CDN a jiné super projekty. Vaši zákaznící jistě ocení zrychlení webu, na který má pozitivní vliv vysoký výkon.

Rate this post

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..