Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.


WordPress Hero

Požár v datacentru OVH odstavil statisíce webů

Dnes ráno zasáhla onlinový svět další rána. Společnost OVH, která má ve Štrasburku datacentra, se potýká s požárem. Informoval o tom přímo Octave Klaba na svém Twitter účtu:

Známé služby, které hostují na OVH

SEMOR a SEOwebmaster

Online služby SEMOR a SEOwebmaster využívají hosting a servery od OVH a jsnou nyní nedostupné. Na obnově záloh a funkčnosti dle našich informací pracují. S majitelem jsme nedávno publikovali rozhovor: Rozhovor: Vít Michálek (SEMOR, SEOwebmaster)

Senuto

Nedávno recenzovaná služba, o které jsme psali: Recenze: Senuto je polský SEO nástroj s globálními ambicemi rovněž hostují u OVH. Ti nelenili a všem svým zákazníkům už rozeslali informační email:

Dear Senuto users!
Unfortunately, today started with a horrible message – a significant part of our servers were destroyed in an accidental fire.

Due to this fact, we would like to kindly inform you that using Senuto will not be possible today.

Fortunately none of the data is lost, but launching back-up servers and restoring the previous state will take at least a day. Our whole team is working on fixing the situation. We will contact you as soon as the app is working again.

Link to the news: https://www.datacenterknowledge.com/uptime/ceo-says-fire-has-destroyed-ovh-s-strasbourg-data-center-sbg2
Regards,
Senuto Team

Informační články o požáru

Časová osa informací

Galerie z místa požáru

Článek budeme v průběhu dne doplňovat o nové informace.

Rate this post

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..