Zobrazuji všechny 4 výsledky

 • Wedos.cz logo

  Wedos.cz – Mailhosting

  25,00 
 • Sleva! Wedos Logo V2

  Wedos.cz – LowCost

  Original price was: 43,00 Kč.Current price is: 33,00 Kč.
 • Sleva! Wedos Logo V2

  Wedos.cz – NoLimit

  Original price was: 69,00 Kč.Current price is: 39,00 Kč.

  Nejprodávanější webhosting v Česku. Dopřejte si vysoký výkon, stabilitu a kvalitu! „NoLimit“ ideální pro WordPress.

 • Sleva! Wedos Logo V2

  Wedos.cz – Extra

  Original price was: 136,00 Kč.Current price is: 99,00 Kč.

  Vyšší – příplatková verze webhostingu NoLimit Extra navyšuje některé parametry našeho webhostingu NoLimit a přidává některé další funkčnosti.

   

End of content

End of content

Aktuální statistiky Wedosu

 • 361 000+ Domén
 • 108 400 + Webhostingů
 • 257 700 + Zákazníků
 • 566 000 + Aktivních služeb

Informace o Wedosu

Společnost WEDOS byla založena v roce 2010 a během 31 měsíců se stala největším poskytovatelem webhostingových služeb v Česku. Máme vlastní privátní datacentrum, kde jsou pouze naše servery a technologie. Druhé datacentrum, kde se servery budou chladit v olejové lázni, stavíme. Nebojíme se investovat do technologií, inovací a výzkumu, tak, abychom mohli poskytovat služby co možná nejširší veřejnosti. Zároveň díky tomu se nám dlouhodobě daří držet velmi příznivé ceny hostingových služeb a reagovat na aktuální požadavky trhu.

Datacentra

WEDOS DC 1 "Bunkr"

​ Jejich první datacentrum, kde vznikl v roce 2010 WEDOS. Původní budova sloužila jako kryt civilní obrany, který byl postaven na strategickém místě. V roce 2018 prošlo datacentrum modernizací. Investovali do ní 20 milionů Kč. Pořídili novou trafostanici, dva generátory, posílili freecooling, chlazení, celou elektrickou síť a vytvořili dvě nezávislé a zcela oddělené větve konektivity a elektřiny.

Datacentrum je připojeno do internetu třemi nezávislými trasami od dvou různých dodavatelů 3×100 Gbps. Do každého racku vede minimálně 2×10 Gbps. Serverové skříně HPE Moonshot jsou připojeny 4x 20 Gbps.

V budově jsou nepřetržitě minimálně dva lidé. Klíčoví pracovníci bydlí přímo v Hluboké nad Vltavou, případně v dojezdu do 5 minut. Máme k dispozici dva vlastní elektrikáře se zkušeností se stavbou a údržbou datacenter.

WEDOS DC 2 "Podskalí"

Druhé datacentrum staví od roku 2014. Jedná se o unikátní projekt, kde budou servery chlazeny pomocí olejové lázně a vodního chlazení. Bude se jednat o první komerční datacentrum, které nasadí tuto technologii až pro 10 tisíc fyzických serverů. Ty vyprodukují tolik tepla, že s ním dokáží vytopit nedaleký městský bazén i v zimě.

Pro datacentrum zažádali v roce 2017 o nejvyšší prestižní certifikaci TIER IV Operational Sustainability. Ta je někdy označována jako zlatý TIER a má jí jen 9 datacenter na světě. Věří že budou desátí!

Celé datacentrum (včetně infrastruktury) je tak stavěno s ohledem na TIER IV. Požadavky jsou opravdu náročné, v některých případech až extrémní. Například zde bude 5 motorgenerátorů určených pro nepřetržitý provoz a všechna infrastruktura bude oddělená překážkami s certifikací na prohoření minimálně 90 minut.

WEDOS DC 3 "Kravín"

Toto datacentrum je momentálně v stádiu příprav.