fbpx

Roští.cz – PHP – BUSINESS

Roští.cz - PHP - BUSINESS

999,00 

Cena je za měsíční využívání hostingu a je bez DPH 21%.

Stručné informace

PHP a Roští mají hodně společného. Oba během svého života ušly dlouhou cestu, během které dospěly jak nejlépe uměly. PHP je dnes nedílnou součástí webových serverů a tak mu Roští jde naproti. Teď možná ještě trochu váháte, ale dejte nám ještě chvilku.
rosti
Společnost:
Kategorie:

Popis

PHP a Roští mají hodně společného. Oba během svého života ušly dlouhou cestu, během které dospěly jak nejlépe uměly. PHP je dnes nedílnou součástí webových serverů a tak mu Roští jde naproti. Teď možná ještě trochu váháte, ale dejte nám ještě chvilku.

Hned po vytvoření aplikace dostanete SSH přístup, ke kterému si hned nastavíte heslo. Kromě SSH tak hned můžete použít i SFTP protokol, pro bezpečné přenesení kódu na server. Vaše aplikace začne hned po nakopírování fungovat, ale tady ještě nekončíme.

Nedílnou součástí provozu libovolného kódu je hledání chyb a úprava nastavení webového serveru. Tady vám zpřístupňujeme celý soubor php.ini a do .htaccess můžete zadávát co vám je jen libo.

S řešením problémů vám pomohou logy a to jak z PHP interpretru, tak z Apache. Verzi PHP si můžete hned na začátku zvolit, aktuálně to je 5.4, 5.5, 5.6. a 7.0 Mezi verzemi můžete během života vaší aplikace přepínat.

Pro data máte připraveno až 50 GB prostoru a u náročných aplikací určitě oceníte až 4 GB RAM, která je garantovaná a je jen vaše. Se správou kódu pomůže GIT, SVN nebo HG.

Ještě musíte vědět, že váš kód je zálohovaný jednou denně, databáze také jednou. U PHP aplikace může kromě PHP kódu běžet i Node.js kód. To vám pomůže při správě statických souborů nebo s generováním CSS. A teď už vás nebudeme zdržovat, tlačítko k registraci je hned pod tímto textem.

Další informace

Maximální počet hostovaných domén

Prostor

CPU

4 CPU

RAM

4096 MB

SSL

Let's Encrypt

Databáze

Redis, MariaDB/MySQL, Postgresql

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Roští.cz – PHP – BUSINESS“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Slevové kupóny Roští.cz

Veškeré slevové kupóny pro Roští.cz naleznete v sekci: Slevové kupóny na hosting.

🏆 Soutěžní kvíz 🏆

4348

Chcete vyhrát neomezený webhosting nebo službu, se kterou si snadno postavíte vlastní web? Zodpovězte pár otázek a máte to doma. A když odpovíte špatně, tak dostanete 60% SLEVU. Prostě to nic nestojí a můžete jen získat. Dost hodnotné ceny.

Zavřít
00
Months
00
Days
00
Hours
00
Minutes
00
Seconds

měsíců

dnů

hodin

minut

sekund

Exkluzivní slevy 🏷️ na hosting pro naše čtenáře 🧑‍💻