Hukot.net – WPM-01

Hukot.net - WPM-01

80,00 

Cena je za měsíční využívání hostingu a je bez DPH 21%.

Stručné informace

WordPress multisite hosting

WordPress multisite je určený pro ty, kteří spravují více WordPress prezentací a mohou tak získat jednotlivé WordPress hostingové tarify za výrazně lepší cenu.Hukot.net nabízí 4 WordPress multisite tarify pro  5 WordPress hostingů s prostorem 10 GB u tarifu WMH-01, 10 webhostingů s prostorem 20 GB u tarifu WMH-02, 20 WordPress webhostingů s neomezeným prostorem u tarifu WMH-03 a 50 WordPress webhostingů s neomezeným prostorem u tarifu WMH-PRO. Jednotlivé tarify WordPress hostingu u multisite nabízejí automatickou instalaci WordPress s vyladěnými parametry a s možností detailního odladění PHP funkcí. Od multisite WPM-03 a WPM-PRO datově neomezené e-mailové schránky a např. z hlavních parametrů PHP max_execution_time až 300 vteřin,  PHP memory_limit až 1 GB.
hukot

Popis

WordPress multisite hosting

WordPress multisite je určený pro ty, kteří spravují více WordPress prezentací a mohou tak získat jednotlivé WordPress hostingové tarify za výrazně lepší cenu.

Hukot.net nabízí 4 WordPress multisite tarify pro  5 WordPress hostingů s prostorem 10 GB u tarifu WMH-01, 10 webhostingů s prostorem 20 GB u tarifu WMH-02, 20 WordPress webhostingů s neomezeným prostorem u tarifu WMH-03 a 50 WordPress webhostingů s neomezeným prostorem u tarifu WMH-PRO. Jednotlivé tarify WordPress hostingu u multisite nabízejí automatickou instalaci WordPress s vyladěnými parametry a s možností detailního odladění PHP funkcí. Od multisite WPM-03 a WPM-PRO datově neomezené e-mailové schránky a např. z hlavních parametrů PHP max_execution_time až 300 vteřin,  PHP memory_limit až 1 GB.

Další informace

Maximální počet hostovaných domén

Prostor

Počet aliasů

Počet subdomén

Počet e-mailových schránek

E-mailové aliasy

1 / doména

Neomezená kapacita e-mailových schránek

Ne

Počet databází

Prostor pro databáze

PHP počet procesů

2 / doména

memory_limit

max_execution_time

upload_max_filesize

128 MB

post_max_size

Denní zálohování

Ne

Týdenní zálohování

Ano

Let’s Encrypt

Zdarma

Access LOG

Ne

Error LOG

Ne

WAF (Web Aplication Firewall)

Ne

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Hukot.net – WPM-01”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Slevové kupóny Hukot.net

Veškeré slevové kupóny pro Hukot.net naleznete v sekci: Slevové kupóny na hosting.