INTERNET CZ, a. s., působí na trhu pod značkou FORPSI a patří k největším poskytovatelům internetových služeb na českém trhu. Jediným akcionářem společnosti INTERNET CZ, a. s., je italská společnost ARUBA S.p.A.

Společnost INTERNET CZ je členem profesních sdružení NIC, z.s.p.o., a NIX, z.s.p.o., je akreditovaným registrátorem CZ domén a EU domén.

Sídlem společnosti je jihočeská obec Ktiš v okrese Prachatice, kde je také umístěno vlastní datacentrum.

Hlavní oblasti podnikání:

  • webhosting
  • serverhosting (dedikované servery, housing, VPS)
  • cloudové služby (cloud computing, object storage, cloud monitoring)
  • registrace domén

Společnosti skupiny nabízejí pod značkou FORPSI služby jak koncovým, tak korporátním zákazníkům.

Zárukou kvality v poskytování internetových služeb je základ stabilní firmy s dlouholetou tradicí a zázemí mateřské společnosti s přední pozicí na světovém trhu.

Odkazy:

Webhosting na 18 dní zdarma
Objednejte si webhosting a zdarma ho vyzkoušejte během 18 denní zkušební doby. Vaše služba bude okamžitě aktivována i se všemi objednanými funkcemi.

Po objednání webhostingu vám e-mailem zašlou pro-forma fakturu. Pokud budete se službou spokojeni a budete ji chtít dále používat, stačí před koncem zkušební doby tuto pro-forma fakturu uhradit. V e-mailu naleznete veškeré pokyny k uhrazení služby a variabilní symbol platby.

Pokud webhosting do konce zkušební doby nezaplatíte, služba se po uplynutí zkušební doby vypne. Během následujících 60 dnů budete mít možnost službu kdykoliv plně obnovit. Po uplynutí této lhůty se služba trvale zruší a smaže.

Zobrazuji všechny 3 výsledky