Vždy o důvod víc, proč si zvolit Attivo. Podívejte se na informace o společnosti Attivo.

Nejnovější technologie

Jen díky investicím do nejnovějších výkonných serverových řešení jsme docílili možnosti poskytnout Vám bezkonkurenční nabídku na trhu, a to po stránce parametrů i ceny poskytovaných služeb. Námi provozované servery se nacházejí v datacentru nejvyšší možné technologické úrovně, které se nachází poblíž centra Brna mimo záplavové oblasti. Kompletní řešení jak fyzické ostrahy datacentra, tak zálohování pomocí UPS a generátorů vč. přepěťových ochran a v neposlední řadě komplexní klimatizované prostředí včetně automatického hasicího systému zajišťuje naprosté bezpečí Vašich serverů.

Bezproblémová konektivita

Vlastní vyhrazená a několikanásobně zálohovaná konektivita je dalším důvodem, proč zvolit webhosting právě od nás! Jedině u nás nejste nijak omezováni v přenesených datech ani v návštěvnosti webových stránek či příjmu a stahování pošty. Několik optických tras do datacentra a přímý peering s největšími českými i zahraničními poskytovateli připojení k internetu jsou zárukou největší možné dostupnosti našich serverů.

Zkušení administrátoři

Zaměstnáváme tým profesionálních administrátorů s mnoholetou praxí v oboru. Naši odborníci mají zkušenosti z největších konkurenčních společností. Díky tomu Vám nabízíme konfiguraci serverů s největší flexibilitou a bezproblémovou funkčností.

Bezpečnost dat

Data Vašich stránek jsou na našich serverech chráněna několikanásobným firewallem a špičkovou bezpečnostní konfigurací, která zcela eliminuje možný útok hackerů. Veškerá data jsou chráněna zálohami v RAID polích a pravidelnými zálohami na záložní disková pole mimo server.

Neomezené služby

Díky uvedeným bodům Vám jako jediní nabízíme skutečně neomezené služby!

  • Bez omezení prostoru na disku
  • Bez omezení přenesených dat
  • Bez omezení systémových prostředků na serveru
  • Bez omezení obsahu provozovaných serverů (mimo erotiky a download serverů)


Nízké ceny

Vzhledem k serverovým řešením, která používáme pro naše klienty, jsme dokázali snížit provozní náklady na minimum a docílit tak bezkonkurenčních cen na českém i evropském trhu s webhostingovými službami.

Ekologie

Používáme úsporné servery, zdroje, UPS a další technologie, díky kterým jsou naše serverová řešení šetrnější k životnímu prostředí než běžně používané technologie.

Profesionální služby

S poskytováním webhostingu máme zkušenosti již 12 let. Přijďte se k nám přesvědčit, že námi nabízené služby jsou skutečně na nejvyšší úrovni!

Zobrazuji všechny 2 výsledky