Windows hosting od ASPIFY: ASP.NET Webhosting od programátorů nejen pro programátory!
Nejnovější ASP.NET technologie, DELL hardware, SSD disky, pokročilá administrace.

Služba ASP.NET SSD webhosting nabízí jednoduché, levné a dostupné řešení pro provozování webových aplikací od malých stránek až po větší projekty. Pro provoz používají výhradně RAID pole složené z několika SSD disků a kvalitní značkový hardware od společnosti DELL.

Díky tomu, že se jejich společnost věnuje vývoji i provozu aplikací již od betaverze 2 .NET Frameworku 1.0 (od roku 2002), jsou Vám schopni nabídnout stabilní a kvalitní řešení pro provoz Vašich webových aplikací. Současně Vám rádi pomůžou s nasazením nebo převodem aplikace z Vašeho současného řešení, a to zcela zdarma.

Pokud máte nějaký dotaz nebo Vám není něco zcela jasné, stačí je kontaktovat a rádi Vám pomůžou! Všem zákazníkům nabízí také možnost vyzkoušení jejich ASP.NET SSD webhostingu zcela zdarma na 14 dnů bez nutnosti zaplacení!

Chcete si otestovat jejich služby? Můžete využít službu ASP.NET Freehosting, kterou nabízejí vývojářům zcela zdarma.

14 dní testování zdarma

Můžete si vyzkoušet Aspify a jejich spolehlivé služby po dobu prvních 14 dnů naprosto zdarma. Jelikož věří v kvalitu a bezkonkurenční rychlost služeb díky využití SSD disků, nabízí všem zákazníkům prvních 14 dnů testování zcela zdarma.

Stačí si objednat webhosting pro zvolenou doménu a při zřízení Vám bude vystavena současně výzva k platbě se splatností 14 dnů. Pokud se Vám jejich služby budou líbit a rozhodnete se je dále využívat, tak stačí uhradit výzvu k platbě a služba bude uhrazena na zvolené období. Pokud se rozhodnete službu nezaplatit, bude služba přesně 15tý den (den po konci splatnosti) automaticky jejich systémem zrušena a smazána ze serverů.

Potřebujete delší nebo individuální testovací období? I toto nabízejí. Stačí je kontaktovat.

Zobrazuji všech 5 výsledků