Aerohosting je společnost, která se zabývá především provozem webhostingových a souvisejících služeb. Tuto činnost pod značkou AEROHOSTING.CZ vykonávají už od roku 2003.

Hostovat u nich je výhodné – za výbornou a zodpovědnou cenu získáte kvalitní služby, expresní registraci domén, zákaznickou podporu a přehlednou administraci.

Proč hostovat u Aerohosting?


 • Kvalita poskytovaných služeb

  Poskytují profesionální webhosting na serverech umístěných přímo na páteřní síti českého i zahraničního internetu. Podporují moderní technologie jako PHP, ASP.NET (příp. ASP) s možností napojení na databáze, součástí všech služeb jsou e-mailové schránky s šifrovaným přístupem, kvalitním českým webmailem a všemi parametry, které v dnešní době náročný zákazník očekává. Provoz serverů je nepřetržitě monitorován.


 • Kvalitní administrační rozhraní a uživatelská podpora

  V kteroukoliv denní či noční hodinu je Vám k dispozici uživatelské administrační rozhraní, ve kterém si můžete nastavovat své služby (e-maily, DNS, FTP atd.). Se svými dotazy, požadavky na změnu konfigurace služeb nebo objednávkami se můžete kdykoliv obrátit na zákaznickou podporu. Plná zákaznická podpora, zahrnující možnosti komunikace přes telefon, e-mail, Jabber či ICQ, je na rozdíl od některých konkurenčních firem součástí všech jimi poskytovaných služeb bez příplatku. Neočekávají, že jsou všichni jejich zákazníci profesionály v oblasti informačních technologií. Jsou připraveni ochotně a rychle zodpovědět všechny Vaše dotazy.


 • Příznivé ceny webhostingových služeb

  Přestože je jejich prioritou poskytování profesionálních služeb k plné spokojenosti každého zákazníka, nabízejí tyto služby za bezkonkurenční ceny. Ceny stanovují zodpovědně tak, aby jim umožnily další investice do kvalitního technického zázemí. Pokud se k nim rozhodnete přejít od konkurence, odmění Vás za svěřenou důvěru dalšími měsíci provozu zdarma.


 • Žádné nesmyslné příplatky

  Důkladně si prohlédněte ceníky konkurenčních společností. Najdete zde poplatky za změny DNS záznamů, změny technických údajů domény, za přechod na nižší nebo vyšší službu, příp. i za plnou uživatelskou podporu. Domnívají se, že toto a mnoho dalšího je dnes již naprostou samozřejmostí.


 • Online platby

  K okamžité úhradě registrace nebo prodloužení domén i k úhradě provozu služeb můžete využít snadnou ePlatbu Raiffeisenbank nebo platební kartu, můžete si u nich také vytvořit kredit pro pohodlnou a rychlou úhradu. K dispozici je samozřejmě také bankovní účet pro standardní převody. Platby párují automaticky a nepřetržitě.


 • Nejrychlejší registrace domén za nejnižší ceny

  Pro provoz své webové prezentace nebo e-mailů potřebujete vlastní doménu. Tu u nich můžete získat za nejnižší cenu a velmi rychle. Registrační proces začíná okamžitě po připsání částky za registraci na jejich účet. Při platbě online (ePlatba Raiifeisenbank, platba kartou, platba kreditem) či při převodu (i vkladu) z Raiffeisenbank nebo Fio banky je registrace většiny typů domén provedena do minuty. Za takovou rychlou registraci samozřejmě nezaplatíte ani korunu navíc.


Zobrazuji všech 7 výsledků