fbpx

Roští.cz – Ruby – BUSINESS

Roští.cz - Ruby - BUSINESS

999,00 

Cena je za měsíční využívání hostingu a je bez DPH 21%.

Stručné informace

Ruby dalo světu nepřehlédnutelné projekty, jako jsou třeba Redmine nebo GitLab, ale tady přínos Ruby rozhodně nekončí. Roští by bez Ruby bylo zkrátka poloviční a pokud o nás přemýšlíte, nechte si představit, co pro vás všechno máme.
rosti
Společnost:

Popis

Ruby dalo světu nepřehlédnutelné projekty, jako jsou třeba Redmine nebo GitLab, ale tady přínos Ruby rozhodně nekončí. Roští by bez Ruby bylo zkrátka poloviční a pokud o nás přemýšlíte, nechte si představit, co pro vás všechno máme.

Při vytváření aplikace máte na výběr mezi dvěma verzemi Ruby – 1.9 a 2.2. S aplikací můžete pracovat přes SSH a používat všechny nástroje, na které jste zvyklí, včetně rvm nebo bundler. Nebudeme vás držet zpátky ani u paměti, kterou si můžete nastavit až na 4 GB a tato paměť bude jen a jen vaše. Pro data máte připraveno až 50 GB prostoru.

Před vaší aplikací běží Nginx, k jehož konfiguraci máte kompletní přístup. Určitě budete potřebovat ukládat nějaká data a proto na vás čekají databáze PostgreSQL a MariaDB. Kód můžete spravovat přes GIT, SVN nebo HG a se správou služeb na pozadí vám pomůže supervisor. Pokud si nebudete vědět rady, podívejte se na dokumentaci, tam vše vysvětlujeme.

Váš kód dvakrát denně zálohujeme. Databáze jsou zálohovány také jednou denně. Verze Ruby můžete během života vaší aplikace libovolně měnit. A teď už se nenechte zdržovat, tlačítko pro registraci je níže a po přihlášení si všechny popsané funkce můžete vyzkoušet sami.

Další informace

Maximální počet hostovaných domén

Prostor

CPU

4 CPU

RAM

4096 MB

SSL

Let's Encrypt

Databáze

Redis, MariaDB/MySQL, Postgresql

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Roští.cz – Ruby – BUSINESS“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Slevové kupóny Roští.cz

Veškeré slevové kupóny pro Roští.cz naleznete v sekci: Slevové kupóny na hosting.

🏆 Soutěžní kvíz 🏆

4348

Chcete vyhrát neomezený webhosting nebo službu, se kterou si snadno postavíte vlastní web? Zodpovězte pár otázek a máte to doma. A když odpovíte špatně, tak dostanete 60% SLEVU. Prostě to nic nestojí a můžete jen získat. Dost hodnotné ceny.

Zavřít
00
Months
00
Days
00
Hours
00
Minutes
00
Seconds

měsíců

dnů

hodin

minut

sekund

Exkluzivní slevy 🏷️ na hosting pro naše čtenáře 🧑‍💻