NETIO – Start

(Hodnocení: 1)

98,00 

Tento multihosting umožňuje hostování neomezeného množství domén, ke kterým si můžete vytvořit neomezené množství nejen webů a databází, ale také e-mailových schránek nebo naplánovaných úloh (cronů). Pro každý web si navíc můžete zvolit konkrétní verzi PHP nebo aktivovat SSL certifikát zdarma! Samozřejmostí je podpora opensource projektů, jako jsou např. Wordpress, Joomla, Drupal, OpenCart, PrestaShop a mnoho dalších.

Kategorie: Štítek:

Popis

Tento multihosting umožňuje hostování neomezeného množství domén, ke kterým si můžete vytvořit neomezené množství nejen webů a databází, ale také e-mailových schránek nebo naplánovaných úloh (cronů). Pro každý web si navíc můžete zvolit konkrétní verzi PHP nebo aktivovat SSL certifikát zdarma! Samozřejmostí je podpora opensource projektů, jako jsou např. WordPress, Joomla, Drupal, OpenCart, PrestaShop a mnoho dalších.

Další informace

Maximální počet hostovaných domén

Počet subdomén

CPU

1x (~1000 MHz)

RAM

1024 MB

Prostor

Vlastní IPv4 adresa

Ano

Počet e-mailových schránek

Počet e-mailů ve schránkách

Neomezeně

Maximální velikost schránky

Počet databází

Maximální velikost databáze

Počet FTP

Neomezeně

PHP verze

5.6, 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4 a 8.0.

Cron

Neomezeně od 1min

1 recenze NETIO – Start

  1. jo

    S hostingom som spokojný a administrácia mi príde prehľadná. Čo som potreboval, tak som tam nastavil. Netio odporúčam. Čo sa týka nevýhod, tak napríklad balík Start má 10GB dát, ale po zriadení hostingu máte hneď 2,6GB obsadené (takže reálne menej miesta k dispozícií a niektoré verzie php nemôžete odinštalovať, napr. 5.6). Veľmi mi chýba nejaká znalostná báza, nejaké stručné návody, to tu úplne absentuje. Napríklad pokiaľ posielam klientovi nastavenie emailu môžemu mu pripojiť odkaz ako email nastaví, ale tu to úplne chýba. Všetko musíte riešiť s podporou, alebo hádať, ako sú nastavené servery.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Aktuální slevové kupóny a akce naleznete zde.